Yoğuşmasız Kombi Nedir?


Yoğuşmasız bir kazan, tekli bir ısı eşanjörü haznesine sahiptir ve burada brülörden çıkan sıcak gazlar, çıkış borusuna ulaşmadan önce bu eşanjörün duvarları içindeki suyu ısıtmak için geçer.

Minimum Avrupa 3 yıldızlı derecelendirmeler olan yeni yoğunlaşmayan kazanlar% 90’dan% 25’e varan yoğuşmalı kazanlardan farklı olarak% 89 verimli * daha sonra A sınıfı ürünler olarak sınıflandırılabilir.

Bu aralık, yoğuşmalı bir kazana mümkün olduğunca yakındır ve Mevsimlik Etkinlikte% 87’ye kadar yeni bir ERP derecesine sahiptir.

İnşaat, alt yarısında bir temel yanma odasından, bunu takiben bacanın çıkış borusuna ulaşana kadar sıcak gazları eşanjörün üst yarısı duvarları boyunca yönlendiren bir aralık şebekesinden oluşur.

İyi bir verim elde etmek için sıcak gazları yavaşlatmak ve basıncı arttırmak için merkezi bir suyolu ve iyi bir bölme tasarımı kullanılmaktadır, böylelikle suyun daha büyük bir mesafeye daha büyük bir ısı transferini mümkün kılmaktadır.

Sıcak gaz / su oranının yüzey alanı ne kadar büyükse, iyi bir bölme sistemi ile birleşince, mümkün olan en iyi verimliliği yaratan şey de budur. En iyi kazanlar, baca sistemine girmeden önce mevcut olan maksimum ısıyı çıkartırken aynı zamanda havanın verimini sağlamak için dengelenir.

Son derece verimli Y bölümlü ısı eşanjörümüz, yanal odadan, hatta bölmelere ulaşmadan önce ısıyı almaya başlayarak mevcut verimin en iyisini verir. Bu yenilikçi tasarım, eşanjörlerin ısı eşanjöründe o kadar sıkı olması gerekliliğini azaltır ve bu, iyi verimlilik, genel olarak daha iyi çalışma performansı, daha yumuşak başlangıç, daha temiz yanma ve daha yüksek çıktı dengesi sağlar.

Hem kombi hem de ısı ile elde edilen kazanlar yoğuşturucu veya yoğunlaşmayan olabilir. Bina yönetmeliklerine göre, nadir durumlarda istisnalar olmasına rağmen, ev içinde kurulu olan tüm kazanlarda yüksek verimli yoğuşmalı kazanlar olmalıdır.

26 Ağustos 2017 Saat : 5:11
© 2010 Copyright - Seo Hocası tarafından seohocasi v3 teması
 

Bu Web Sitesi Servisiniz.com.tr ® Projesidir.

Firmamız özel servis olarak hizmet vermektedir.

Web Sitemiz'deki marka ve logolar tescilli olup ilgili firmaya aittir.

Vadim Web Tasarım Matbaa Promosyon ve Google Reklam Hizmetleri